Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
23°C
14°C
JUTRI
22°C
14°C
Deli
1627

Srečanje upokojencev Pokrajinske zveze Društva upokojencev Celje

Vodstvo Pokrajinske zveze DU Celje (PZDU) je v petek, 20. septembra 2019, v Podčetrtku organiziralo srečanje članov društev upokojencev celjske regije.

Gostitelji so nas sprejeli v športni dvorani. Najprej nas je nagovoril in pozdravil župan Občine Podčetrtek Peter Misja, potem pa so nas pozdravili še predstavniki vlade, PZDU Celje, predsednik ZDUS, vodja projekta Starejši za starejše in direktorica hotela Delfin Izola. Sledil je krajši kulturni program, v katerem so nastopali tudi naši sosedje iz DU Andraž - Vaški muzikantje. PZDU  je organiziral še izlet na Jelenov greben, v čokoladnico in samostan v Olimju ter obisk lokalnega vinarja. Ob spremljavi glasbe lokalnega ansambla je bilo mogoče tudi zaplesati.

Iz našega društva se je srečanja udeležilo lepo število upokojencev.

Igor Pungartnik

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi