Logo MojaObčina.si
DANES
3°C
2°C
JUTRI
2°C
-1°C
Oceni objavo

Srečanje abrahamovcev Občine Polzela

Župnija Polzela je v sodelovanju z Občino Polzela drugo sveto mašo na nedeljo, 4. decembra 2022, namenila tudi tistim, ki so praznovali 50. obletnico svojega rojstva. Srečanja v cerkvi sv. Marjete se je udeležila tretjina od nekaj več kot 90 povabljenih.

Slovesnost je vodil domači  župnik Urban Lesjak in  poudaril, da je to življenjska prelomnica, ko se izkušnje preteklih let povezujejo z načrtovanjem prihodnosti.

Ob koncu maše so po skupnem fotografiranju srečanje nadaljevali s pogostitvijo v veroučni učilnici.  Zbrane je nagovoril župan Občine Polzela Jože Kužnik ter jim kot soorganizator srečanja čestital in zaželel vse dobro ter zdravja in sreče v prihodnje. Ni pozabil tudi na voščilo za božič in novo leto ter spominsko darilo in skupno fotografijo. Nato so skupaj nazdravili in se o marsičem pogovorili.

Na sliki: Domači župnik Urban Lesjak, župan Jože Kužnik in abrahamovci Občine Polzela, ki so se udeležili srečanja.                                         

Tone Tavčer                                                                                            

Foto: Luka Rojnik

Oglejte si tudi