Logo MojaObčina.si

Polzela

JUTRI
6°C
-6°C
NED.
14°C
-3°C
5270

Poraz Hopsov doma

Nedeljska tekma 14. novembra 2021 na Polzeli je bila predzadnje srečanje 7. kola Lige Nova KBM. Hopsi so doma proti ekipi Terme Olimia Podčetrtek izgubili z rezultatom 90 : 82.

Gostje iz Podčetrtka so pot do zmage tlakovali že v uvodni četrtini, ki so jo dobili  z rezultatom 31 : 16. Dvomestno prednost so z izjemo nekaj slabih minut ob koncu prvega polčasa držali vse do zadnje četrtine. A nato so domači zaigrali bolj agresivno v obrambi in se najprej približali na 72 : 78, v 38. minuti pa na 80 : 84. Odločilna koša za zmago Term Olimia je dosegel Anže Cerkovnik. Za Hopse je največ točk 24 dosegel Miha Vašl, za goste pa 22 Nejc Sternad.

Hopsi bodo naslednjič na parket stopili šele 4. decembra 2021, in sicer doma v igri proti Nutrispoint Iliriji.

Tone Tavčer

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi