Logo MojaObčina.si
DANES
3°C
4°C
JUTRI
3°C
1°C

Poletni večer z Gibonnijem prežet z energijo

Neurju, ki se je razbesnelo tik pred koncertom na Polzeli, je sledila nova eksplozija energije na odru in pred njim. Gibonni je s svojo zasedbo naelektril prizorišče, ki se ni umirilo do poznih nočnih ur. Neverjetna energija hrvaškega pevca in njegovih glasbenikov je navdušila obiskovalce sobotnega koncerta na Polzeli.

Zaradi nestabilne vremenske napovedi je bil na žalost organizatorjev, poslušalcev in izvajalcev koncert prestavljen pod šotor na ZŠAM Avtopoligonu. A že kmalu po začetku koncerta so vsi navzoči odmislili prostor in preprosto uživali v toplih zvokih Libera, Tempere, Mirakula, Judi Zviri i Beštimje, Činim pravu stvar in v mnogih drugih. Odličen koncert, ki bo ostal v trajnem spominu!

Foto: Jan Korošec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi