Logo MojaObčina.si
DANES
32°C
19°C
JUTRI
34°C
17°C
Oceni objavo

Deželak Junak za počitnice otrok!

 DEŽELAK JUNAK ZA POČITNICE OTROK!

V Sloveniji se že deseto leto zapored odvijala izjemna dobrodelna akcija “Deželak Junak”, ki jo organizira Radio 1. Miha Deželak, radijski voditelj, se je v sredo, 29. maja  2024, podal na dolgo pot po Sloveniji s preprostim, a izjemno pomembnim ciljem: zbrati čim več sredstev za otroke iz socialno šibkih družin in jim omogočiti počitnice na morju polne smeha, igre in novih dogodivščin. 

V torek, 4. junija 2024, okrog 17:40 bo za 15 minut obiskal našo občino na športnem stadionu na Polzeli. Pridite v čim večjem številu, povabite tudi svoje prijatelje in znance. Več nas bo, lepše bo.

Zbiranje sredstev za pomoč je možno s poslanim SMS-om POMAGAM10 ali POMAGAM5 na 1919. Tako uporabnik donira 10 EUR oz. 5 EUR. Tisti, ki bi radi donirali višje zneske, pa se obrnete na fundacija@radio1.si

 

Vsem hvala v imenu otrok, ki bodo lahko počitnice preživeli na morju.

Oglejte si tudi