Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.04.2018

delno oblačno
Ponoči bo jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 10, ob morju okoli 12°C.
8°C | 26°C
nedelja, 22.04.2018
8°C | 26°C
ponedeljek, 23.04.2018
9°C | 27°C
torek, 24.04.2018
11°C | 27°C
sreda, 25.04.2018
9°C | 24°C
Opozorila
Četrtek, 19.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
26°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Verske

Velika obletnica gospoda župnika


DOGODKI, VERSKE

| |
21.09.2017      11:18
A A

Velika obletnica gospoda župnikaDeli:
Kadar gledamo in poslušamo s srcem, ugotovimo, da je svet poln mavričnih barv in da največ toplih barv lahko oddajajo ravno ljudje. Eden izmed teh je naš gospod župnik, ki letos praznuje kar dve okrogli obletnici. 40 let je minilo, odkar je bil posvečen v duhovnika in 30 let, odkar je prevzel župnijo Poljčane in jo ves ta čas tudi prizadevno vodi. Včeraj smo se ob tej slovesnosti zbrali poljčanski farani, mu čestitali in podarili mašni plašč. Gospoda župnika so s svojim obiskom presenetili tudi njegovi sorodniki, kar je bilo še posebej ganljivo. Celotno slovesnost smo zaključili na dvorišču župnišča, kjer smo poklepetali ob vseh dobrotah in kapljici rujnega izpod rok vinogradniškega društva Poljčane. Kako lepo je, ko ljudje stopijo skupaj in naredijo nekaj lepega, nekaj dobrega!

Povzeto s strani Župnije Poljčane.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Poljčane!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.