Logo MojaObčina.si

Poljčane

DANES
3°C
-3°C
JUTRI
2°C
-4°C
Deli
2231

Velika obletnica gospoda župnika

Kadar gledamo in poslušamo s srcem, ugotovimo, da je svet poln mavričnih barv in da največ toplih barv lahko oddajajo ravno ljudje. Eden izmed teh je naš gospod župnik, ki letos praznuje kar dve okrogli obletnici. 40 let je minilo, odkar je bil posvečen v duhovnika in 30 let, odkar je prevzel župnijo Poljčane in jo ves ta čas tudi prizadevno vodi. Včeraj smo se ob tej slovesnosti zbrali poljčanski farani, mu čestitali in podarili mašni plašč. Gospoda župnika so s svojim obiskom presenetili tudi njegovi sorodniki, kar je bilo še posebej ganljivo. Celotno slovesnost smo zaključili na dvorišču župnišča, kjer smo poklepetali ob vseh dobrotah in kapljici rujnega izpod rok vinogradniškega društva Poljčane. Kako lepo je, ko ljudje stopijo skupaj in naredijo nekaj lepega, nekaj dobrega!

Povzeto s strani Župnije Poljčane.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij