Logo MojaObčina.si

Poljčane

DANES
23°C
11°C
JUTRI
23°C
9°C
934

POLJČANE POJEJO "KORAJŽA VELJA"

Občina Poljčane vabi k sodelovanju na glasbeni prireditvi »KORAJŽA VELJA« v izvedbi Marjana Hvala.

Nastopi se bodo izvajali z glasbeno spremljavo v živo. Najboljši trije prejmejo praktične nagrade.

Prireditev je namenjena vsem občanom, ki bi se želeli s svojim pevskim talentom predstaviti širši publiki. Prijavijo se lahko osnovnošolci od 2. razreda dalje in odrasli. V prijavnici je potrebno navesti ime in priimek nastopajočega ter naslov in izvajalca predvajane skladbe. Podatki bodo posredovani izvajalcu prireditve, ki bo z nastopajočimi v dopoldanskem času izvedel vajo. Število mest za nastopajoče je omejeno. Prireditev se odvija v sklopu prireditev 11. Občinskega praznika Občine Poljčane.

OBVEZNE PRIJAVE na priloženem obrazcu v Osnovni šoli Kajetana Koviča Poljčane pri g. Vinku Zobcu ali v Razvojnem centru narave do 27. 5. 2019 do 12.00.

 
Več informacij v prilogah:

Poljčane pojejo
prijavnica Poljčane pojejo

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi