Logo MojaObčina.si

Poljčane

DANES
18°C
10°C
JUTRI
20°C
10°C

NOV REGIJSKI PROJEKT PODJETNO NAD IZZIVE – PONI PODRAVJE

Mariborska razvojna agencija, Znanstveno-raziskovalno središče Bistra Ptuj ter Razvojna agencija Slovenske gorice, d.o.o. bodo izvajale nov regijski projekt PODJETNO NAD IZZIVE – PONI Podravje. V projekt bo vključenih 130 udeležencev iz Podravske regije. Projekt je namenjen vsem, ki imajo podjetniško idejo in željo po njeni realizaciji, ne glede na starost, stopnjo in smer izobrazbe. Udeleženci se bodo v program vključevali na podlagi javnih pozivov, ki bodo objavljeni predvidoma vsake 4 mesece.

Glavni cilj projekta je ustanovitev novih podjetij, v okviru katerih bodo udeleženci podjetniškega usposabljanja realizirali  svoje podjetniške ideje.

Prvi javni poziv za vključitev v program bo objavljen na spletni strani www.mra.si v začetku meseca septembra 2020.

V okviru projekta bodo udeleženci podjetniškega usposabljanja lahko ustvarili nova podjetja, zato bomo zelo veseli vaše objave na spletni strani ali socialnih omrežjih.

Več informacij o projektu PONI Podravje najdete v prilogah.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi