Logo MojaObčina.si
DANES
28°C
14°C
JUTRI
30°C
14°C
Oceni objavo

Zbiranje gradiva za občinsko glasilo Utrip 2024

Spoštovani,

obveščamo vas, da smo pričeli z zbiranjem gradiva za glasilo Utrip, ki izide v mesecu maju, pred praznikom Občine Oplotnica. Članke v zvezi z dogajanjem v občini, uspehih, delom društev, zanimivostih itd…, pošljite najkasneje do ponedeljka, 19. aprila 2024. Posamezni prispevek, skupaj s slikami, naj ne obsega več kot dve strani A4 formata.

Prispevke pošljite obvezno po elektronski pošti: obcina@oplotnica.si ali osebno prinesete vaše prispevke in drugo slikovno gradivo na USB ključu za UTRIP 2024 na sedež Občine Oplotnica, Goriška cesta 4, 2317 Oplotnica.

V kolikor gradiva do navedenega roka ne bodo prispela, jih ne bomo objavili v letošnji izdaji Utripa.

Vabljeni, da prispevate k prazničnemu UTRIP-U v želji, da bo le-ta slikovit odsev življenja in dogajanja v naši občini.

S spoštovanjem in lepo pozdravljeni. 

 

 

Pripravila                                                           Direktor občinske uprave

Arina Pušnik                                                            Aleš Hren, dipl. ekon.

Oglejte si tudi