Logo MojaObčina.si

Oplotnica

JUTRI
15°C
8°C
SRE.
22°C
10°C
Deli
1693

Upokojenci na pikniku

VPiknik

 

16. avgusta smo se oplotniški upokojenci zbrali na tradicionalnem pikniku na Brezju pri Oplotnici. Organizacijski odbor je  naročil čudovito vreme in poskrbel za dobro hrano, ki jo je pripravila ekipa gostilne Pozne. Poskrbeli smo tudi za razvedrilo. V uvodu nas je pozdravila Nina, ki je predstavila nekaj telovadnih vaj za starejše. Vsako sredo vodi skupino v Telovadnici Milenij v Oplotnici. Prav prijazno nas je povabila k sodelovanju.

Pomerili smo se tudi v balinanju in balonanju. Naše spretnosti pa so se pokazale tudi pri metanju frisbijev. Zmagovalci so prejeli nagrade in jih prijazno razdelili med vse nas. Za glasbeni del je poskrbel naš Alojz s harmoniko. Aktivnost vseh članov na pikniku dokazuje, da smo na pravi poti. Veseli in zadovoljni smo se razšli v pričakovanju novega druženja, to je IZLET V NEZNANO, ki ga bomo organizirali v začetku oktobra.

 

Zapisala Majda Makovšek, DU Oplotnica

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi