Logo MojaObčina.si

Oplotnica

JUTRI
12°C
-2°C
ČE.
14°C
1°C
Deli
2483

Pletenje butar in velikonočni sejem

TD Trta smo letos delavnice pletenja butar izvedli kar dvakrat. V četrtek, 22. 3. 2018, smo že osemnajsto leto tradicionalno pripravljali »žegnje« iz zelenja za cvetno nedeljo, dan prej pa smo na povabilo vodstva Marche Tepanje izvedli delavnico pletenja butar. Delavnica je bila zelo uspešna, saj so delo prevzeli najmlajši in njihovi starši. Tako sodelujoči kot tudi organizatorji smo zelo zadovoljni, zato bomo delavnici drugo leto ponovili.

V soboto, 24. 3. pa je potekal že 18. cvetlično-velikonočni sejem v grajskem kompleksu. Sejem je bil bogat s ponudbo, ni manjkalo ne domačih dobrot, butar sadik, okrasnega grmičevja, vinske trte, jablan … Prevladala pa je ponudba suhe robe, predvsem košar za velikonočni »žegn«. TD Trta smo z izvedbo sejma zelo zadovoljni, zato se iskreno zahvaljujemo vsem, ki ste na sejmu sodelovali in ki ste ga obiskali. 

Več pa si lahko pogledate v spodnji galeriji. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!