Logo MojaObčina.si

Oplotnica

DANES
12°C
3°C
JUTRI
2°C
-7°C
Deli
1753

7. tradicionalna salamijada

V soboto, 7. 4. 2018, smo organizirali že 7. tradicionalno salamijado, v graščini v Oplotnici. Sodelovalo je 20 salam, predvsem iz okoliščih občin. Podelili smo 5 zlatih, 7 srebrnih in 5 bronastih priznanj. Zlate medalje so prejeli Ravnjak Ivanka, Jevšenak Stanislav, Košir Franc, Ramšak Marija in Črnec Urška, absolutni zmagovalec pa je bil Jevšenak Stanislav. Vsi nagrajeni so prejeli simbolične nagrade in priznanja.

TD Trta smo zadovoljni z organizacijo, zato se iskreno  zahvaljujemo vsem za pomoč in udeležbo, nagrajenim pa iskrene čestitke.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!