Logo MojaObčina.si

Oplotnica

DANES
26°C
15°C
JUTRI
19°C
9°C
Deli
2728

19. Martinov pohod

V soboto, 10. 11. 2018, je TD Trta organizirala že tradicionalni 19. Martinov pohod. Zbrali smo se zgodaj zjutraj pri graščini v Oplotnici, odkoder smo krenili proti Zlakovi. Vmes smo se ustavili pri Lešnikovi viničariji, kjer nas je čakala malica, nato pa smo se odpravili do cerkvice v Zlakovi, kjer so nas čakali že drugi pohodniki iz Zreč. Sveto mašo in krst mošta so opravili župniki iz Oplotnice, Zreč in Gorenja pri Zrečah. Za pogostitev pa je poskrbel hram Zimrajh, kjer smo izbrali tudi vinsko kraljico in kletarja. Ob dobri hrani in pijači ter zvokih harmonike smo preživeli lep večer.

Vsem se lepo zahvaljujemo za pomoč pri izvedbi in udeležbo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi