Logo MojaObčina.si

Oplotnica

DANES
18°C
7°C
JUTRI
23°C
12°C
Deli
1698

Priprave in otvoritev veselega decembra

TD Trta smo že v mesecu novembru začeli s pripravami na veseli december. Poskrbeli smo za lučke na drevesih v grajskem kompleksu in na graščini, pripravili pa smo tudi streho nad jaslicami. Prižig lučk in otvoritev grajskih jaslic pa smo opravili v soboto, 1. 12. Sodelovalo je osem različnih društev ter šola in vrtec, ki so pripravili vsak svoje unikatne jaslice ter tako poskrbeli za praznično urejenost grajskega kompleksa, in pa okolice, saj se jaslice pričnejo v vitrini gasilskega doma.

Člani Trte se lepo zahvaljujemo vsem, ki so sodelovali pri postavitvi  jaslic in otvoritvi veselega decembra ter vas vabimo, da nas obiščite vsak petek, soboto in nedeljo v večernih urah.  

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi