Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno.
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 31°C
četrtek, 29.06.2017
21°C | 27°C
petek, 30.06.2017
16°C | 28°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 26°C
Opozorila
Ponedeljek, 26.6.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ŠTIRI (4) KOLAJNE ZA KADETE IN KADETINJE JUDO ......


ŠPORT

| |
17.01.2016      10:34
A A

ŠTIRI (4) KOLAJNE ZA KADETE IN KADETINJE JUDO KLUBA OPLOTNICAAlen Vučina 3. mesto
Alen Vučina 3. mesto
Deli:
V soboto, 16. januarja je v Slovenski Bistrici potekalo že 47. tekmovanje za pokal Pohorskega bataljona za člane in kadete/kadetinje. Tekmovanje je uradno tekmovanje za slovenski pokal Judo zveze Slovenije.
Na tekmovanju je nastopilo več kot 170 tekmovalcev iz 31 klubov iz Slovenije, Hrvaške, Ukrajine in Rusije.
Glede na to, da je za oplotničane  to prva tekma v letu 2016 v starostni kategoriji  U18, lahko rečemo, da so se zelo dobro izkazali, saj so od šestih (6) nastopajočih domov prinesli kar štiri kolajne.
V kategoriji -60kg, kjer je bilo 15 tekmovalcev je nastopal PATRIK GOLOB, ki je po eni zmagi in dveh porazih osvojil 9. mesto.
V kategoriji -66kg, kjer je bilo prav tako 15 tekmovalcev je nastopal ANEJ DUKARIČ, ki je prvo borbo izgubil, potem pa skozi repasaž dve borbi zmagal in v boju za tretje mesto moral priznati premoč predstavniku Judo kluba Golovec in osvojil 5. mesto.
V kategoriji -73kg, ki je bila tudi najštevilčnejša, nastopalo je 21 tekmovalcev, je ALEN VUČINA, prvo borbo premagal tekmovalca iz JK Impol, drugo borbo premagal tekmovalca iz JK Z Dežele Sankaku, tretjo borbo izgubil proti tekmovalcu iz JK Šiške, ter v borbi za tretje mesto premagal tekmovalca iz JK Olimpija Krmelj in osvojil 3. mesto.
Med kadetinjami je v kategoriji -63kg, kjer je bilo 6 tekmovalk je LARISA ČREŠNAR osvojila 3. mesto.
V kategoriji +70kg, kjer so bili štiri tekmovalke, pa je ANDREJA TOMAŽIČ osvojila 2. mesto, MAŠA FLOR pa tretje mesto.
Naslednjo soboto čaka kadete tekmovanje v Lignanu v Italiji, kjer se bodo udeležili 21. Internatiol judo trophy Alpe Adria GRAND PRIX FIJLKAM turnirja, cicibani U10 in mlajši dečki in deklice U12 pa se bodo udeležili tekmovanja v Velenju.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI JUDO KLUB OPLOTNICA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!