DRŽAVNA PRVAKINJA U16 - ANDREJA TOMAŽIČ

| |
07.03.2016      15:43

Andreja Tomažič na najvišji stopnički
V soboto, 5. marca je v Gorišnici potekalo Državno prvenstvo za mlajše kadete in kadetinje U16 ter člane in članice za leto 2016. Tekmovanje je potekalo pod okriljem Judo zveze Slovenije skupaj z organizatorjem Judo klubom Gorišnica.
ANDREJA TOMAŽIČ je nastopala na državnem prvenstvu za mlajše kadetinje U16 kot edina predstavnica Judo kluba Oplotnica in osvojila naslov državne prvakinje v kategoriji +70kg.
Andreja je nastopala v kategoriji +70kg, kjer so bile 4 tekmovalke. Prvo borbo je premagala tekmovalko iz JK 15. maj Marezige, drugo borbo je premagala tekmovalko iz JK Olimpija Krmelj, ter v finalnem boju premagala še Živo Mehle Kostrevc iz JK Golovec ter zasluženo osvojila najvišje priznanje.

Že v soboto pa skupaj z kadeti U18 (Alen Vučina, Anej Dukarič in Maša Flor) odpotuje v Zagreb, kjer bodo nastopali na   Evropskem pokalu za kadete.