Logo MojaObčina.si

Oplotnica

JUTRI
15°C
10°C
TOR.
19°C
7°C
1833

OPLOTNIŠKI KARATEISTI IZ BRATISLAVE Z ZLATO MEDALJO

Od sobote 22.3 do nedelje 23.3 je v Bratislavi potekal že 40 karate turnir GRAND PRIX SLOVAKIA na katerem je sodelovalo 1598 tekmovalcev iz 214 klubov, 32 držav. Člani Shotokan karate kluba Oplotnica smo se tega turnirja udeležili že četrto leto zapored, tokrat z osvojeno zlato medaljo v športnih borbah. Alina Jevšenak, ki je nastopala v kategoriji U10 skupaj s tekmovalkami iz kar petih držav je   premagovala tekmovalke iz Latvije, Ukrajine in  Češke ter zasluženo osvojila  prvo mesto. Od drugih tekmovalcev, ki so prav vsi prikazali dobre borbe z večjim številom zmag in minimalno točkovno razliko v porazih, se je v kategoriji mladinci  najbolje odrezal Mihael Valenčak s končnim 7. mestom.


 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi