Logo MojaObčina.si

Oplotnica

JUTRI
15°C
9°C
TOR.
19°C
9°C
3969

ODLIČEN ZAČETEK TEKMOVALNE KARATE SEZONE OPLOTNIČANOV

V soboto, 25. 1. 2020 je v Slovenskih Konjicah potekal 3. Pokal konjiškega konja z močno mednarodno konkurenco. Na mednarodnem turnirju je sodelovalo 508 tekmovalcev iz 9 držav in spada med A turnirje v Sloveniji. Oplotniški karateisti so novo sezono tekmovanj začeli odlično in z osmimi tekmovalci v športnih borbah dosegli zelo dobre rezultate. V konkurenčno številčnih kategorijah so osvojili skupno 6 medalj od tega 2 zlati, 2 srebrni in 2 bronasti. Najboljša sta bila  Alina Jevšenak 1. mesto kumite malčice -30 kg in Benjamin Jelenko 1. mesto kumite dečki –40 kg. V finalnih borbah sta tesno izgubila Nina Jelenko 2. mesto kumite malčice +30 kg in  Tibor Hmelak 2. mesto kumite dečki -35 kg. Na tretje mesto sta se uvrstila Neli Valenčak kumite deklice -35 kg in Mihael Valenčak 3. mesto kumite mladinci -61 kg. Na tekmovanju sta sodelovala še Lan Goleš in Kiara Ivančič, ki sta osvojila 5 in 7 mesto.


 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi