Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.07.2018

pretežno jasno
Ponoči se bo precej zjasnilo, ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem šibka burja.
17°C | 29°C
sreda, 25.07.2018
17°C | 28°C
četrtek, 26.07.2018
17°C | 28°C
petek, 27.07.2018
16°C | 29°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.7.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
29°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

25. Velikonočni pohod


ŠPORT

| |
04.04.2018      20:42
A A

25. Velikonočni pohodDeli:

Jubilejni  25. Velikonočni pohod je potekal v ponedeljek, 2. 4. 2018. V lepem sončnem jutru se je pri oplotniškem Triglavu zbrala množica pohodnikov. Po nagovoru predsednika PD  Oplotnica ter sladkem okrepčilu smo se ob spremljavi godbe na pihala KUD-a Oplotnica podali na pot. Komaj smo se dodobra segreli, že je sledil naslednji postanek v Lačni gori pri Poznejevi zidanici, kjer je pohodnike pogostilo TD Oplotnica. Pot navkreber smo nadaljevali do cerkvice Svetega Mohorja, kjer nas je čakala ponovna pogostitev – tokrat s strani TD Trta Oplotnica. Naprej nas je pot vodila proti Keblju, nad vasjo nas je čakalo okrepčilo članov TD Lipa Kebelj. Zadnja pogostitev je sledila po 1 uri hoje, za katero je poskrbelo PD Oplotnica. Po prečkanju ceste Osankarica − Trije Kralji nas je pričakal sneg, ki nas je spremljal vse do Črnega jezera ter Treh Kraljev. Ob 13.30 uri je sledil povratek v Oplotnico.

 

Zahvaljujemo se vsem sodelujočim društvom za  pomoč pri pogostitvi pohodnikov in prostovoljne prispevke za obnovo planinske koče na Pesku. Prav tako se zahvaljujemo oplotniškim gasilcem za pomoč pri pohodu ter KTV Oplotnica za tehnično pomoč pri izvedbi pohoda.

 

Veseli nas, da smo oplotniška društva s sodelovanjem ponovno dokazala, da star slovenski pregovor »V slogi je moč.« v Oplotnici še vedno velja.

 

Iskrena hvala vsem.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI PLANINSKO DRUŠTVO OPLOTNICA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!