20°C

15. KARATE KUP ŽALEC

| |
05.03.2017      13:29

V sobototo, 4.3.2017, smo se udeležili mednarodnega karate turnirja na koledarju KZS, 15. KARATE KUP ŽALEC, ki ga je organiziral KK Žalec. Turnirja se je udeležilo 343 tekmovalcev iz 46 klubov in treh držav. Tokrat smo v boj za medalje poslali tekmovalce v športnih borbah, ki so se odlično odrezali in osvojili skupno 6 medalj od tega eno zlato, tri srebrne in dve bronasti odličji. V kategoriji malčkov je Tibor Hmelak premagal vse nasprotnike in osvojil zlato. Benjamin Jelenko je v isti kategoriji osvojil 3. mesto. V kategoriji dečkov je Jaša Hmelak dosegel drugo mesto, Nik Tonkovič pa tretje mesto. Ana Ošlak je v kategoriji mlajših kadetinj izgubila finalno borbo ter osvojila srebrno medaljo. Enako odličje je osvojila Lea Kranjc v kategoriji mladink. Evelin Wravor (kadetinje) in Bojan Bajraktarovič (mladinci) pa sta osvojila 5. mesto.