9°C
16°C
-0°C

12. POKAL OBČINE OPLOTNICA - TRADICIONALNI KARATE TURNIR

V soboto 6.5.2017, smo bili organizatorji tradicionalnega  turnirja, ki poteka že 12 leto zapored ( Pokal občine Oplotnica). Turnir, ki je bil uvrščen na koledar KZS vsako leto dobiva na obiskanosti in je bil tokrat rekorden. Udeležilo so se ga tekmovalci iz 24 klubov (KK SHito Ryu Celje, KK Tiger Velenje, KK Olimpija Ljubljana, KK Mislinja, KD Loč, KK Shotokan Velenje, KK Radenci Shotokan, KK WKSA Duplek, KK Polzela, KK Ptuj, KK Žalec, KK Kovinar Maribor, KK Rudar Velenje, KK Trbovlje, DK Celje, KK Grosuplje, KK Postojna, KK TVD Partizan Ljutomer, KK Petrovče, KK Rogaška Slatina, KK Kozjansko in Obsotelje, KK Seki Sv. Jernej in KKS Oplotnica). 188 tekmovalcev je opravilo 259 prvih nastopov v kategoriji kat in športnih borb (kumite). Na tekmovanju je sodilo 12 sodnikov delegiranih s strani KZS. V uvodu tekmovanja se je predstavila naša najmlajša klubska skupina, »karate vrtec«, ki je vse prisotne navdušila s prikazanim programom. Domače barve je v kategorijah od najmlajših do mladincev, zastopalo 25 tekmovalcev, ki so osvojili skupno 18 medalj od tega, 4 zlate, 5 srebrnih in 9 bronastih medalj;

kata deklice (8-4 kyu)