Logo MojaObčina.si

Oplotnica

DANES
29°C
15°C
JUTRI
26°C
16°C

Spletni prižig lučk na grajskem dvorišču v Oplotnici V ŽIVO


Spoštovane občanke in občani Občine Oplotnica,
leto je naokrog in zopet prihaja december, ki zasije v vsej svoji čarobnosti in prazničnosti.
Tudi letos bomo slovesno prižgali novoletne lučke v Grajskem kompleksu v Oplotnici, a malo drugače, kot po navadi. Izvedli bomo spletni prižig lučk, ki si ga bo mogoče v živo ogledati na facebook strani Oplotnica Mojaobčina.si, spletni strani www.mojaobcina.si/oplotnica ter na lokalnem programu KTV Oplotnica, s pričetkom v nedeljo 28. novembra 2021 ob 17.00 uri. Z nami bodo preko spleta Ansambel Štravs, Ansambel Vrt, Ansambel Glas, Vrli muzikanti ter Glasbena šola Slovenska Bistrica. Prenos bo povezovala Bernarda Tič.
Glede na razmere s KORONAVIRUSOM (SARS-CoV-2) in veljavnimi ukrepi za zajezitev širitve KORONAVIRUSA (SARS-CoV-2) omenjen prižig ne bo javna prireditev, tudi Grajski kompleks bo v tem času zaprt za obiskovalce.
Vsekakor pa prijazno vabljeni, da si v prihodnjih dneh, tednih ob upoštevanju ukrepov za zajezitev KORONAVIRUSA (SARS-CoV-2) varno ogledate Grajski kompleks z okolico v Oplotnici.


Lepo Vas pozdravljam,


Matjaž Orter


!!PRENOS SE BO TUKAJ V ŽIVO PRIČEL OB 17.00 uri!!

https://www.facebook.com/507838709604021/live_videos/


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi