Logo MojaObčina.si

Oplotnica

JUTRI
31°C
18°C
SOB.
29°C
17°C
2287

SEJEM AGRA - TRADICIONALNO SVEŽ ŽE ŠESTDESETIČ!

Mednarodni kmetijsko-živilski sejem AGRA bo s številnimi razstavljavci in obiskovalci praznoval svoj 60. jubilej v sijaju najboljših sejemskih let. Vrhunski domači in tuji razstavljavci bodo ponujali inovativne digitalne rešitve, najnovejšo tehnologijo in vodilne svetovne blagovne znamke kmetijske, gozdarske ter vinarske in vinogradniške mehanizacije in opreme. Predstavljeni bodo odlični pridelki in prehranski izdelki slovenske živilsko predelovalne industrije in dopolnilne dejavnosti kmetij Država partnerica sejma AGRA bo Japonska. Vsebinski poudarki bodo na evropskem letu mladih in mednarodnem letu ribištva in ribogojstva. AGRO bodo tradicionalno spremljale strokovne razstave in revije živali. Posebno doživetje bo tudi ogled sejemskih vrtov, gozdno-parkovnega naseda in hiške iz slamnatih bal. Sejem bodo spremljali številni strokovni posveti, predavanja in okrogle mize na aktualne tematike.

Program dogajanja in ostale informacije najdete v pdf priponki. 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi