Logo MojaObčina.si

Oplotnica

JUTRI
4°C
-3°C
NED.
4°C
2°C
3969

Prenovljen odsek ceste Zlakova – Gračič pri kamnolomu Brinjeva gora

V sredo 27. oktobra se je s slovesnim odprtjem predal namenu prenovljen odsek ceste Zlakova – Gračič, v dolžini 400 m. Gre za 1. fazo modernizacije lokalne ceste na območju Občine Oplotnica.

V sklopu modernizacije so se pridobila potrebna zemljišča za razširitev cestišča za novo traso ceste. Odstranil se je obstoječi asfalt, zamenjala se je tamponska podlaga, v celoti se je v cestišču zamenjal obstoječi vodovod, uredilo se je odvodnjavanje, talna signalizacija ter izvedba asfaltne prevleke v širini 5,5 m.

Občina Oplotnica bo še  zagotovila vertikalno prometno signalizacijo.

Vrednost naložbe je cca 275.000 €. Investicijo je financiralo podjetje Ecobeton d.o.o. Občina Oplotnica je sofinancirala projektno dokumentacijo, ki jo je izdelal projektant GINS d.o.o. Nadzor je izvajalo podjetje DECEN d.o.o. iz Prebolda.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi