Logo MojaObčina.si

Oplotnica

DANES
14°C
7°C
JUTRI
18°C
2°C
3603

Povezava do YouTube kanala Centra za krepitev zdravja ZD Slovenska Bistrica

Spoštovani,

 

pošiljamo vam povezavo do YouTube kanala Centra za krepitev zdravja ZD Slovenska Bistrica, kjer so objavljeni različni posnetki (gibalne vaje, prehrana, duševno zdravje…). Nove posnetke bomo sproti objavljali, vsi pa bodo vidni na tej povezavi.

 

Povezava: https://youtube.com/channel/UC_DcH-vVV7ZWKpTdcPjBVCQ

 

Ne pozabimo, da je zdrav življenjski slog eden izmed pomembnejših dejavnikov ohranjanja zdravja in preprečevanja bolezni. Povezavo lahko posredujete vašim zaposlenim oz. vsem, ki bi jih povezava zanimala.

 

Lepo vas pozdravljamo in vam želimo vse dobro.

 

Nika Bertalanič, mag. kin.

 

Center za krepitev zdravja Slovenska Bistrica            

T: 02 8432 719                                         

M: 041 682 288

E: ckz@zd-sb.si

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi