Logo MojaObčina.si

Oplotnica

JUTRI
2°C
-2°C
TOR.
2°C
-4°C
2951

Sodelovanje posameznika/občana, ki želi sodelovati v procesu priprave predpisa - ODLOK o sofinanciranje letnega programa športa v občini Oplotnica

Na spletni strani Občine Oplotnica na povezavi http://oplotnica.si/obcina/predpisi/predpisi-v-pripravi/ je objavljen predpis v pripravi "ODLOK  o sofinanciranje letnega programa športa v občini Oplotnica" in obrazec3 za sodelovanje posameznika/občana, ki želi sodelovati v procesu priprave predpisa katerega podpisanega posredujete na e-naslov Občine Oplotnica (obcina@oplotnica.si), najkasneje do 9.3.2018.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij