Logo MojaObčina.si

Oplotnica

JUTRI
15°C
9°C
SRE.
17°C
9°C

Postavitev razstave v oplotniški graščini

Mladi  umetnik, bodoči dijak Nik Škorjanc, član Sekcije za likovno umetnost in oblikovanje Kulturno umetniškega društva  Oplotnica, je 14. avgusta postavil samostojno razstavo Nature in fire NIK ŠKORJANC + ilustracije .

To je že druga samostojna razstava 15-letnega ustvarjalca. Na slikah je avtor upodobil in prestavil problem onesnaženosti okolja in izumrtja človeške ribice, netopirja, kozoroga in čebele. Nik je vsestranski, napisal in ilustriral je že pet knjig, katere bo skupaj z ilustracijami predstavil tudi na razstavi. Za dve slikanici Flamingo Filip in Flamingo Filip se vrača je na mednarodnem tekmovanju v Avstriji dosegel 1. in 2. mesto. Z razstavljavcem se boste lahko osebno srečali na uradni otvoritvi ali zaprtju, o datumu boste še obveščeni, kjer boste lahko dobili tudi njegovo novo pesniško zbirko z naslovom Narava v ognju, ki je nastajala vzporedno z razstavljenimi slikami.

 

»Oglejte si razstavo in zagotovo boste navdušeni in boste izvedeli nekaj novega!«, so besede Nika.

 

Ogled je mogoč po dogovoru. 

Kontakt: Nik Škorjanc, 041866048  in Katja Višnar, 031 404 670

 

Vstopnina:  vstop prost

 

Foto (letak): Nik Škorjanc

Foto in video : E. H. D.

Besedilo: E. H. D. in Nik Škorjanc

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi