Logo MojaObčina.si

Oplotnica

DANES
18°C
11°C
JUTRI
20°C
8°C

Sklep vrtci - nujno varstvo

Na podlagi 2. člena Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih (Uradni list RS, št. 152/2020, v nadaljevanju : odlok) župan občine Oplotnica Matjaž Orter sprejme naslednji

 

S K L E P

 

Na območju občine Oplotnica bo vrtec Mlinček v Oplotnici izvajal dejavnost nujnega varstva otrok za starše, ki so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način, v omejenem obsegu in v skladu s priporočenimi smernicami ministrstva, pristojnega za zdravje in Nacionalnega inštituta za javno zdravje za preprečevanje okužbe z virusom SARS-CoV-2.

 

 

Sklep velja za čas veljavnosti odloka.

 

 

Številka: 602-1/2020-54

Oplotnica, dne 26. 10. 2020

 

Občina Oplotnica

župan 

Matjaž Orter

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi