Logo MojaObčina.si

Oplotnica

DANES
24°C
6°C
JUTRI
30°C
11°C
3969

Gradnja optičnega omrežja v polnem teku

Podjetje lnfratel d.o.o. na pobudo občine Oplotnica gradi optično omrežje v naših krajih. V veliko pomoč pri samem načrtovanju tras poteka optičnega omrežja so predstavniki vaških odborov, za kar se jim neizmerno zahvaljujemo.
Optično omrežje je v tej fazi že zgrajeno v Okoški gori, Ugovcu, Zlogoni gori, končuje se v Malahorni. Dela se izvajajo v Gorici pri Oplotnici, Brezju pri Oplotnici, Zlogoni vasi. Konec meseca se predvidoma z deli prične v Čadramu.
Omeniti je potrebno tudi, da je naselje Markečica v kompletu pripravljeno za vključitev, občani Markečice naj se obrnejo na izbranega ponudnika telekomunikacijskih storitev.


Nekaj utrinkov same gradnje v pripetih fotografijah.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi