Logo MojaObčina.si

Oplotnica

JUTRI
29°C
16°C
SOB.
28°C
15°C

6, PODJETNIŠKI DAN V SLOV. BISTRICI

1535
Organizator: Organizator dogodka je podjetje Obzorje d.o.o.
Vstopnina: Vstop prost
6. PODJETNIŠKI DAN v Slovenski Bistrici

PETEK, 7.12.2018, 9.00-14.00, v prostorih podjetja OBZORJE D.O.O.

Organizator dogodka je podjetje Obzorje d.o.o.

Predavaje Zmagovalna miselna naravnanost in moč »helikopterskega pogleda na prodajo« (big picture) je organizirano v sklopu projekta SPOT svetovanje Podravje, ki se sofinancira s pomočjo Evropskega sklada za regionalni razvoj, Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo ter SPIRIT Slovenija, javna agencija.

Z izpolnitvijo prijavnice soglašate, da se vaši osebni podatki uporabijo za namene statistične obdelave, podjetniškega informiranja preko vašega e-naslova in poročanja v okviru projektnih aktivnosti SPOT svetovanje Podravje.

Vabilo v prilogi!

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi