Logo MojaObčina.si

Oplotnica

DANES
4°C
-2°C
JUTRI
2°C
-2°C

19. Martinov pohod

3091
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO TRTA
TD Trta vabi na tradicionalni Martinov pohod, ki bo v soboto, 10. 11., ob 10h. Zbrali se bomo v Oplotnici pri graščini in pot začeli s toplim napitkom. Nato se bomo odpravili po Martinovi poti do Lešnikove viničarje, kjer se bomo okrepčali z Martinovo malico. Pri kapeli v Zlakovi se nam bomo pridružili še drugi pohodniki, nato pa se bomo skupaj odpravili do cerkve sv. Martina, kjer ob 13. uri sledi sveta maša. Po maši bo v hramu Zimrajh Martinovo kosilo in druženje.

Lepo vabljeni!

Informacije in prijave na tel. številki 031618688.


Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij