JUTRI
20°C
7°C
SOB.
26°C
5°C

zaposlitev

Zaposlitev
Objavil: PROSIGNAL, DRUŽBA ZA VAROVANJE, D.O.O.

VARNOSTNIK - M/Ž

Rok za prijavo: 05. 04. 2024
Jugovzhodna Slovenija
Nedelja, 31. Marec. 2024

Avtoklepar (m/ž)

Je svet avtomobilizma vaša strast in ste pripravljeni na nov izziv? Vas veseli dinamično delo v urejeni avto-ličarski delavnici? Potem berite dalje. Naša obstoječa ekipa je ustaljena, pozitivno naravnana in ima veliko znanja, potrebuje pa okrepitev, zato medse vabimo: AVTOKLEPARJA
Sobota, 06. April. 2024

Avtomehanik m/ž

Naš naročnik je pooblaščeni trgovec in serviser za znamke vozil Renault, Dacia, Nissan in Toyota.

CNC-operater v orodjarni (m/ž)

Delovne naloge: upravljanje 3- in 5-osnih rezkalnih centrov, obdelava delov orodij in izdelkov,...
Nedelja, 14. April. 2024

Mehanik

Od kandidatov pričakujemo samoiniciativnost, fleksibilnost, ter sposobnost za timsko delo, vozniški izpit B kat.
Petek, 19. April. 2024

Vodja ekologije m/ž

Za našega naročnika, podjetje Omaplast, ki je vodilno podjetje na področju reciklaže odpadne plastike v Sloveniji, iščemo dodatno pomoč.