Logo MojaObčina.si
DANES
16°C
5°C
JUTRI
17°C
4°C
Oceni objavo

Vračajo se ustvarjalne jesenske delavnice z Društvom Vezalka

Jesen je že tu in v Društvu Vezalka pripravljajo tradicionalne ustvarjalne delavnice na terasi Gostišča Loka. Ustvarjalna jesen na Loki je namenjena predšolskim otrokom in otrokom prve triade osnovne šole. Za vse male nadobudne ustvarjalke in ustvarjalce je vsako soboto v oktobru pripravljena ustvarjalna delavnica z drugačno tematiko.

Brezplačne delavnice potekajo vsako soboto v oktobru ter prvo soboto v novembru med 10. in 12. uro. Tematsko obarvana bo delavnica v soboto, 28. 10. 2023, ko se bo rezalo buče.

V primeru slabega vremena bodo delavnice izvedli v notranjih prostorih Gostišča Loka. Za vse dodatne informacije pišite na drustvo.vezalka@gmail.com.

Oglejte si tudi