Logo MojaObčina.si

Novo mesto

JUTRI
33°C
18°C
ČE.
31°C
18°C
8462

V nedeljo tradicionalni Kolesarski maraton po dolini reke Krke

V nedeljo, 1. maja 2022, bo dolenjska reka Krka znova navdihnila kolesarje in jih spremljala na 79 kilometrov dolgem kolesarskem maratonu. Po dolini reke Krke se bodo podali z Glavnega trga, ki bo tudi cilj dogodka, kjer lahko navijači v popoldanskih urah pričakate športnike.

Trasa velikega maratona

Dolžina: 79 km

Start: 10:00

Okrepna postaja: Šentjernej, Loška vas

Maraton bo potekal na progi: Novo mesto - Bršljin -  Prečna - Straža – Soteska - Obrh- Podturn - Dolenjske Toplice - Vavta vas - Novo mesto – Mačkovec – Otočec – Draga - D. Maharovec – Šentjernej - Vrhpolje - Orehovica - Mokro Polje - Ratež - Novo mesto.

Trasa malega maratona

Dolžina: 36 km

Start: 10:00

Okrepna postaja: Loška vas

Maraton bo potekal na progi: Novo mesto - Bršljin - Prečna - Straža – Soteska - Obrh - Podturn - Dolenjske Toplice - Vavta vas - Novo mesto.

Predprijave na maraton potekajo do vključno 28.4.2022, dogodku se bo pa možno pridružiti tudi s prijavo na dan maratona. Več informacij o prijavi je na voljo na spletni strani organizatorja KK Adria Mobil.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi