Logo MojaObčina.si

Novo mesto

DANES
-2°C
-3°C
JUTRI
0°C
-1°C
741

Podeželsko-izobraževalni center v Novem mestu

Ob začetku leta je svoja vrata v prostor lokalnih pridelkov, izdelkov, doživetij, učenosti in ustvarjalnosti kot razvojno jedro, odprla obnovljena hiša na Bregu 1. Odprtje Podeželsko-izobraževalnega centra Breg je bilo v petek, 10. januarja, ob 15. uri.

 

O novi pridobitvi in pomenljivih vsebinah projekta so na novinarski konferenci spregovorili:

dr. Jože Podgoršek, državni sekretar na Ministrstvu za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano, mag. Gregor Macedoni, župan Mestne občine Novo mesto, gospod Tone Hrovat, direktor Grma Novo mesto - centra biotehnike in turizma, gospod Franci Bratkovič, direktor Razvojnega centra Novo mesto d.o.o.

Projekt nastaja v okviru LAS Dolenjska in Bela krajina ter v partnerstvu Grma Novo mesto – centra biotehnike in turizma, Visoke šole za upravljanje podeželja GRM Novo mesto ter Razvojnega centra Novo mesto d.o.o..

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi