Logo MojaObčina.si
JUTRI
8°C
-2°C
NED.
2°C
-8°C
7971

Ob prenovi Ljubljanske ceste novo krožišče in podvoz pod železniško progo

Župan Gregor Macedoni je podpisal pogodbo za izdelavo idejnega projekta za rekonstrukcijo dela Ljubljanske ceste, ureditev križanja ulice Bršljin z železniško progo Metlika–Novo mesto–Ljubljana in ureditev križanja Foersterjeve ulice z železniško progo Novo mesto–Straža. Gre za projekt, ki celovito ureja glavne prometne povezave v Bršljinu, ključna elementa nove ureditve pa sta novo krožišče pri Avtohiši Slak in podvoz pod železniško progo proti Ljubljani. Vrednost pogodbe je dobrih 156 tisoč evrov, v enakih deležih jo bo sofinancirala Mestna občina Novo mesto in Direkcija RS za infrastrukturo, izbrani izvajalec pa je novomeško podjetje Acer.

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi