Logo MojaObčina.si

Novo mesto

DANES
21°C
7°C
JUTRI
20°C
8°C

Festival novomeško poletje

Festival novomeško poletje se bo med julijem in avgustom 2022 odvijal na štirih izbranih lokacijah okoli centra Novega mesta: na Muzejskih vrtovih, v Parku Rastoče knjige pred Knjižnico Mirana Jarca, na Glavnem trgu (oder pred Knjigarno Goga) in v atriju gradu Grm. V sedmih večerih se bo zvrstilo 9 glasbenih sestavov: Severa Gjurin z zasedbo, MEF & Jani Kovačič, Čedahuči, Luto, Krt, Parliament Attack, Manca Berlec, Vlado Kreslin z Malimi bogovi in Beltinško bando ter Tokac & Hamo.

Letos bo v sklopu krovnega Festivala novomeško poletje potekal tudi tudi Festival nove novomeške glasbe z namenom, da bi domače izvajalce novega novomeškega vala bilo večkrat moč slišati tudi na domačih odrih. Festival nove novomeške glasbe se bo v sodelovanju z založbo Goga zgodil v petek, 29. julija,  na Glavnem trgu.

Program si lahko ogledate na sliki.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi