Logo MojaObčina.si

Novo mesto

JUTRI
16°C
-2°C
SRE.
12°C
-1°C
1

Atleti AK Krka na mitingu v Udinah

V nedeljo 13.01.2019  je v italijanskih Udinah potekal atletski miting, ki so se ga udeležili tudi predstavniki AK Krka. V predtekih na 60 m je Tilen Ovniček dosegel čas 7.00, Blaž Bruc pa 7.24. Pri dekletih je v isti disciplini nastopila Sara Grubič s časom 8.04.

V finalu sta tako Tilen kot tudi Sara še izboljšala čase iz predteka, Blažu pa se je nastop nekoliko (tehnično) ponesrečil. Tilen Ovniček je z rezultatom 6.95 dosegel tretje mesto, Blaž Brulc pa je s 7.41 dosegel 24 rezultat. Sarin rezultat 6.99 pa je zadostoval za končno šesto mesto.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!