Logo MojaObčina.si
JUTRI
13°C
9°C
ČET.
17°C
2°C
Objava JE POTEKLA dne 20. 10. 2023 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.
Oceni objavo

VODJA PODROČJA VAROVANJA - M/Ž

SOUSTVARJANJE VARNOSTNE POLITIKE PODJETJA. SPREMLJANJE IN ORGANIZACIJA DELA VARNOSTNEGA OSEBJA. ORGANIZIRANJE IN KONTROLA INTERVENCIJ TER POŽARNE STRAŽE. SKRB ZA MOTIVACIJO ZAPOSLENIH TER DVIG UČINKOVITOSTI. RAZVOJ IN IMPLEMENTACIJA STORITEV VAROVANJA TER POŽARNE VARNOSTI. SODELOVANJE PRI USPOSABLJANJU ZAPOSLENIH TER INVALIDOV. DRUGE NALOGE S PODROČJA ZASEBNEGA VAROVANJA.

Trajanje zaposlitve: nedoločen čas

Delovni čas: 40 ur/teden

Preizkusno delo: 6 mes.

Zahtevana izobrazba: visokošolska 1.stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd.

Alternativna izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna

Delovne izkušnje: ni zahtevano

Zahtevano znanje jezikov: angleški jezik: razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Zahtevano vozniško dovoljenje: B

Zahtevana računalniška znanja: urejevalniki besedil
- zahtevno;delo s preglednicami
- zahtevno

Drugi pogoji: V. ali VI. stopnja izobrazbe strojne ali druge tehnične smeri. NPK varnostnik-nadzornik oziroma pripravljenost na izobraževanje s področja varovanja. Zaželene izkušnje s področja gasilstva (član gasilskega društva). Aktivno znanje angleškega jezika, zaželeno znanje italijanskega jezika. Vozniški izpit B kategorije. Zelo dobro poznavanje MS Office (Excel, Word, elektronska pošta). Odlične komunikacijske, organizacijske in pogajalske sposobnosti.

Kontakt za kandidata:
DARJA KRIVEC
05 39 21 224
kadri@salonit.si
Anhovo 1 , 5210 DESKLE

Način prijave kandidata: kandidati naj oddajo vlogo prek spletne strani delodajalca

Oglejte si tudi