Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.11.2017

delno oblačno
Ponoči bo predvsem v zahodnih krajih zmerno do pretežno oblačno, več jasnine pa bo proti vzhodu, kjer bo zjutraj lahko po nekaterih nižinah nekaj megle. Jugozahodnik bo prehodno ponehal. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do okoli 6, v zatišnih legah severne Slovenije okoli -2, ob morju 10°C.
3°C | 15°C
sobota, 25.11.2017
4°C | 12°C
nedelja, 26.11.2017
3°C | 6°C
ponedeljek, 27.11.2017
-6°C | 4°C
torek, 28.11.2017
-6°C | 5°C
Opozorila
Četrtek, 23.11.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Verske

Veselili smo se sadov dela


VERSKE

| |
25.11.2014      8:38
A A

Veselili smo se sadov dela


Prav je, da se ob vsem, kar smo vlagali, tudi poveselimo. Doživeli smo povezavo med mizo daritve v cerkvi in mizo po sveti maši. Pri sv. maši se daruje Božji sin, pri mizi zunaj cerkve daje Božji sin, da smo uživali sad dela in sad naših polj.


Bratje Poljanšek
Bratje Poljanšek
Deli:
Prav je bilo, da ob vsej pomoči krajanov na sam dan praznovanja blagoslova obnovljenega zvonika in slike skromno pogostimo vernike in udeležence, ki so pri vseh teh projektih sodelovali. Bratje Poljanšek so nam zaigrali in tudi zunaj naredili slovesnost prijetno, polno... Vse dogajanje skupaj je bilo kot seme, ki je padlo v zemljo in bo rastlo in naslednje leto obrodilo nove sadove.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŽUPNIJA ŠMARTNO OB DRETI? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!