Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.10.2017

delno oblačno
Danes bo pretežno jasno. Zjutraj in dopoldne se bo po nižinah in ob morju zadrževala megla. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 23 stopinj C.
6°C | 23°C
sreda, 18.10.2017
7°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
4°C | 21°C
petek, 20.10.2017
5°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 7h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
23°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Verske

Na duhovnem taboru 2014


VERSKE

| |
19.08.2014      9:02
A A

Na duhovnem taboru 2014


Zajc klošter in uživanje naravnih ter duhovnih dimenzij. V starem razpadajočem samostanu v Žičah, kjer so menihi stoletja molili, se lahko današnji človek predaja in prejema vse tisto kar ne ponujajo ne v trgovinah, ne na zabavah...


Deli:

Že 20 let se zbirajo različni ljudje in različnih krajev Slovenije na oddihu. Ob štirih delavnicah spoznavajo svoje sposobnosti, skrite talente, gredo sami vase, odkrivajo svoje notranje lepote - tudi težave. Ob tednu miru in v različnih delavnicah: likovna, psihološka, glasbena in svetopisemska, ter sprehodih v naravi udeleženci doživijo tudi (vsaj) drugo plat svojega živlejnja. Ta druga dimenzija ponavadi zaradi skrbi in obveznosti počasi tone v pozabo in ostajajo res zgolj skrbi, obveznosti, tudi žalost.

To razpadajoče zidovje s svojo preteklostjo in mirno naravo omogoča človeku uravnoteženje svojega življenja. omogoča, da nekateri spoznajo svoje skrite zaklade in moči. Po tednu bivanja se resnično polni moči in volje vračajo v zunanji svet z upanjem in veseljem. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŽUPNIJA ŠMARTNO OB DRETI? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!