Logo MojaObčina.si
DANES
31°C
17°C
JUTRI
28°C
18°C
Oceni objavo

Otroška delavnica za materinski dan

V Slovenskem društvu Hospic, mogoče bolj točno v območnem odboru Zgornja savinjska dolina, smo se odločili, da bomo letos pripravili več delavnic za otroke. Ker smo bili v mesecu marcu, ki je večinoma ženski mesec, saj v njem praznujemo ženske, smo se odločili, da pripravimo delavnico za materinski dan, kjer bodo otroci za svoje mamice in tudi za svoje ateke, naredili prisrčno darilce. Tako smo v soboto 18.3.2023 dopoldan v župnišču Mozirje pripravili prostor, prinesli ostanke blaga, barvice, papir, in ostali material. Prišlo je nekaj otrok in tako so začeli izrezovati in sestavljati razna darilca. Imeli so se zelo lepo in bili zelo navdušeni. Tako so se zmenili že za naslednjo delavnico in tudi temo so določili. Kdaj in kaj pa vam sporočimo naslednjič. Prisrčno vabljeni tudi vi.

Oglejte si tudi