Logo MojaObčina.si

Mozirje

JUTRI
35°C
16°C
TOR.
27°C
18°C

Mozirski gaj ponovno odpira svoja vrata

Mozirski gaj spet odpira svoja vrata.

Mozirski gaj to soboto, 9. aprila, ob 9. uri zjutraj, ponovno odpira svoja vrata in začenja novo sezono, ki bo trajala vse do prve polovice oktobra. Park se je že odel v pisane pomladne barve in prvi tulipani so že sramežljivo zacveteli. To pomeni, da vas že v tem trenutku…

vabimo na tradicionalno razstavo tulipanov v Mozirskem gaju.
Odprti bomo vsak dan, od 9. do 19. ure,
glavno dogajanje pa vas čaka od 27. 4. do 2. 5..

Tudi to sezono smo poskrbeli za številne novosti. Med drugim smo prenovili foto točko pri naši ikonični mavrici. Dokaj dotrajani največji uglašeni vetrni zvončki v Evropi pa so tudi dobili obnovljeno preobleko.

Veseli nas, da bomo s pomladjo lahko ponovno odprli tudi naše muzejske objekte, kjer lahko spoznate stare zgodbe iz Mozirja in celotne Zgornje Savinjske doline. Spet bo odprt tudi naš razgledni stolp Svea, z vrha katerega boste lahko uživali v prelepih razgledih na park in na celotno dolino. Sicer pa nas to sezono, kot vsako leto znova, čaka še kar nekaj novosti, ki pa jih v tem trenutku še ne bomo izdali.

Veselimo se ponovnega snidenja z vami in komaj čakamo, da skupaj pozdravimo pomlad v Mozirskem gaju.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi