Logo MojaObčina.si

Mislinja

DANES
12°C
7°C
JUTRI
15°C
3°C
991

Zadnje tekmovanje v letu 2018!

15.12.2018, smo se v Kuzmi na Goričkem, udeležili mednarodnega tekmovanja za pokal Tromejnik.

Nastopilo je sedem naših tekmovalcev, domov smo odnesli štiri medalje. Dve zlati (Teja Mencinger in Erika Kacjan) in dve bronasti (Alina Golčman in Drago Felle). Matevž, Ika in Žak so kljub dobrim nastopom ostali pod stopničkami.

Končano leto je tudi čas za obračun. Naš je sledeč. Kljub spremembam v vrstah tekmovalcev smo ekipo zastavili na novo in smo skozi leto sodelovali na 18 tekmovanjih. Naši tekmovalci so nastopili 86-krat in domov prinesli 45 medalj.

Ni slabo ali ne, pa naj še kdo reče, da se glas Mislinje ne sliši. Za nagrado je trener povabil sodelujoče na tekmovanju v Kuzmi še v doživljajski park Vulkanija in nazadnje še na hamburger.

Hvala za trud tekmovalcem, VSEM, KI NAS POZNAJO PA, SREČNO NOVO LETO 2019.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi