Logo MojaObčina.si

Mislinja

JUTRI
1°C
-2°C
NED.
0°C
-7°C
3894

ODLIČEN KONEC TEDNA MISLINJSKIH KARATISTOV

V Krakowu na Poljskem je bilo od 13.10. do 15.10.2016, evropsko prvenstvo Fudokan karateja. Letos je bilo organizirano že 23-tič.

Na tokratnem prvenstvu je sodelovala tudi sedem članska reprezentančna zasedba iz Fudokan zveze Slovenije, katere člana sta tudi Erika Kacjan in Luka Krenker iz Mislinje. Oba sta nastopila v treh kategorijah in oba se vračate z medaljo in to bronasto. Erika jo je "pridelala" v katah, Luka pa v ekipnih dogovorjenih borbah. Obema čestitamo in jima želimo, da uživata v trenutku slave.

V soboto 15.10.2016, je ekipa treh naših članov nastopila na 2. pokalnem tekmovanju Enchosen v Hajdini, ki ga je organizirala WKSA zveza karateja. Nastopili so Ika Ogris, Žak Ogris in Matevž Felle in tudi ti trije so nas razveselili z medaljami. Ika je bila na prvem tekmovalnem nastopu 3, Žak je bil 2, Matevž pa tudi 2. Tudi tej trojki čestitamo in jim želimo še veliko športnih uspehov.

Karate klub in njegovo vodstvo je ponosen na uspehe in obnašanje svojih članov in tekmovalcev.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!