Logo MojaObčina.si

Mislinja

JUTRI
0°C
-8°C
PON.
2°C
-5°C
2300

Božični turnir v Ljubljani

V nedeljo 18.12.2016, smo sodelovali na Božičnem turnirju v Ljubljani, s katerim že leta zaključujemo tekmovalno sezono.

Turnir je namenjen bolj začetnikom in je zelo dobro organiziran in voden s strani članov kluba Kimon iz Ljubljane. To leto je imel zopet mednarodno zastopstvo, saj so sodelovali tudi tekmovalci iz sosednje Hrvaške.

Turnir zahteva iz leta v leto bolj resen pristop, saj se kvaliteta nastopajočih skokovito povečuje. Karate klub Mislinja je na turnirju sodeloval s 5 tekmovalci, trije so zaradi malo manj resnosti in poguma odpadli v kvalifikacijah.

Izkušena tekmovalca Drago in Matevž Felle, pa sta se tekmi malo bolj posvetila. Matevž Felle je osvojil 2. mesto, Drago pa 3. mesto. Srebrna in bronasta medalja torej v nedeljskem dopoldnevu za karatiste iz Mislinje.

Čestitamo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!