Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, zjutraj se bo dež od vzhoda razširil nad osrednji del države, vmes bo tudi kakšna nevihta. Na zahodu bo ostalo večinoma suho. Zjutraj bo zapihal veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, ob morju okoli 19 °C.
17°C | 26°C
torek, 24.07.2018
14°C | 27°C
sreda, 25.07.2018
15°C | 27°C
četrtek, 26.07.2018
15°C | 26°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Božični turnir v Ljubljani


ŠPORT

| |
19.12.2016      9:49
A A

Božični turnir v LjubljaniMatevž med zmagovalci
Matevž med zmagovalci
Deli:
V nedeljo 18.12.2016, smo sodelovali na Božičnem turnirju v Ljubljani, s katerim že leta zaključujemo tekmovalno sezono.

Turnir je namenjen bolj začetnikom in je zelo dobro organiziran in voden s strani članov kluba Kimon iz Ljubljane. To leto je imel zopet mednarodno zastopstvo, saj so sodelovali tudi tekmovalci iz sosednje Hrvaške.

Turnir zahteva iz leta v leto bolj resen pristop, saj se kvaliteta nastopajočih skokovito povečuje. Karate klub Mislinja je na turnirju sodeloval s 5 tekmovalci, trije so zaradi malo manj resnosti in poguma odpadli v kvalifikacijah.

Izkušena tekmovalca Drago in Matevž Felle, pa sta se tekmi malo bolj posvetila. Matevž Felle je osvojil 2. mesto, Drago pa 3. mesto. Srebrna in bronasta medalja torej v nedeljskem dopoldnevu za karatiste iz Mislinje.

Čestitamo.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB MISLINJA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!