Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo delno jasno, na jugu bo več oblačnosti. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja, drugod severovzhodnik.
3°C | 15°C
sreda, 24.10.2018
3°C | 18°C
četrtek, 25.10.2018
6°C | 13°C
petek, 26.10.2018
4°C | 17°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
15°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Delovni konec tedna


ŠPORT

| |
28.02.2017      7:14
A A

Delovni konec tednaZmagovalna veteranska trojica
Zmagovalna veteranska trojica
Deli:
Karate klub Mislinja je zadnji konec tedna v februarju sodeloval na kar dveh pomembnih tekmovanjih.  V soboto 25.2. je bilo državno člansko in veteransko prvenstvo, v nedeljo 26.2. pa veliko mednarodno tekmovanje za pokal Nestla Žganka.

Na državnem prvenstvu sta nastopila oče in sin Drago in Matevž Felle. Drago kot veteran nad 55 let, Matevž pa kot član. Matevž je bil uspešnejši, bil je peti. Drago je po diskvalifikaciji pristal na zadnjem osmem mestu.

V nedeljo pa je karate klub Tuger iz Velenja že dvajsetič organiziral tekmovanje za pokal Nestla Žganka (ustanovitelja Titovega Velenja). Sodelovalo je kar 470 tekmovalcev iz Slovenije, Italije, Avstrije, Nemčije, Hrvaške, Madžarske in Bosne.

Karate klub Mislinja je sodeloval s štirimi tekmovalci. V zares hudi konkurenci sta Žak Ogris in Luka Krenker obtičala v kvalifikacijah, Erika Kacjan je bila peta, veteran Drago Felle pa se je izkazal z drugim mestom.

Hvala vsem za trud in še več uspehov.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB MISLINJA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!