Logo MojaObčina.si

Mislinja

DANES
3°C
1°C
JUTRI
-2°C
-9°C
Deli
2776

Delovni konec tedna

Karate klub Mislinja je zadnji konec tedna v februarju sodeloval na kar dveh pomembnih tekmovanjih.  V soboto 25.2. je bilo državno člansko in veteransko prvenstvo, v nedeljo 26.2. pa veliko mednarodno tekmovanje za pokal Nestla Žganka.

Na državnem prvenstvu sta nastopila oče in sin Drago in Matevž Felle. Drago kot veteran nad 55 let, Matevž pa kot član. Matevž je bil uspešnejši, bil je peti. Drago je po diskvalifikaciji pristal na zadnjem osmem mestu.

V nedeljo pa je karate klub Tuger iz Velenja že dvajsetič organiziral tekmovanje za pokal Nestla Žganka (ustanovitelja Titovega Velenja). Sodelovalo je kar 470 tekmovalcev iz Slovenije, Italije, Avstrije, Nemčije, Hrvaške, Madžarske in Bosne.

Karate klub Mislinja je sodeloval s štirimi tekmovalci. V zares hudi konkurenci sta Žak Ogris in Luka Krenker obtičala v kvalifikacijah, Erika Kacjan je bila peta, veteran Drago Felle pa se je izkazal z drugim mestom.

Hvala vsem za trud in še več uspehov.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij