Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 16.11.2018

delno oblačno
Popoldne bo na Primorskem precej jasno, drugod bo delno jasno z občasno nekoliko povečano oblačnostjo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 10, na Primorskem do 15 °C.
3°C | 9°C
sobota, 17.11.2018
0°C | 6°C
nedelja, 18.11.2018
0°C | 3°C
ponedeljek, 19.11.2018
-1°C | 2°C
torek, 20.11.2018
1°C | 1°C
Opozorila
Petek, 16.11.2018 ob 12h
V soboto in v nedeljo bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini lahko presegli hitrost 100 km/h.
3°C
9°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Regionalni karierni sejem MojeDelo.com 2017 – ......


NOVICE

| |
05.09.2017      12:29
A A

Regionalni karierni sejem MojeDelo.com 2017 – VelenjeDeli:

Ekipa zaposlitvenega portala MojeDelo.com že 13 let deluje na trgu dela in  ponuja številne priložnosti za zaposlovanje. Prvič letos jih bomo ustvarjali tudi v Velenju in sicer v sredo, 13. septembra med 10.00 in 18.00 v Centru Nova, kjer boste imeli priložnost priti še korak bližje, do vaše sanjske zaposlitve. Izkoristite priložnost in obiščite karierni sejem MojeDelo.com v Velenju!

 

Kaj vam karierni sejem ponuja?

 

-          Spoznavanje potencialnih delodajalcev. V enem dnevu lahko obiskovalci opravijo več zaposlitvenih razgovorov, kot bi jih sicer v enem letu, ter se izognejo pisanju prošenj in dolgim selekcijskim postopkom. Tak način iskanja zaposlitve je primeren tako za prve iskalce zaposlitve, ki se šele spoznavajo s trgom dela, kot tudi za tiste, ki iščejo novo ali boljše delovno mesto. Obiskovalci se na ta način iz prve roke seznanijo z delovnim okoljem podjetij in vzpostavijo neposreden stik z osebami, ki so odgovorne za selekcijo novih kadrov. Pridite pripravljeni in navdušite delodajalce.

 

-          Karierno svetovanje.  Strokovnjaki na sejmu bodo svetovali, kako nastopiti na trgu dela in kako pripraviti dokumente (življenjepis, spremno pismo), da nas delodajalci vidi kot ustreznega kandidata in kateri so odločilni kriteriji, ki nam povečajo možnost, da pridobimo želeno zaposlitev.

 

-          Karierna predavanja. Karierna predavanja. Karierna predavanja. Zgodbe uspešnih podjetnikov, ki predstavijo svojo pot do uspeha, in predavatelji z nasveti, kako uspešno poiskati zaposlitev, ki navdušujejo in motivirajo posameznike.

 

-          Brezplačno psihometrično testiranje. Za karierni vzpon je potrebno konstantno nadgrajevati naše znanje in piliti veščine, zato sejem ponuja tudi kotiček, kjer lahko opravite psihometrično testiranje in z bolj objektivnega vidika pogledate svoje močne in šibke kompetence.

 

-          Foto kotiček. Velikokrat se zgodi, da v življenjepis dodamo fotografijo, ki ni primerna za poslovno komunikacijo. Obiskovalcem sejma bomo na samem dogodku omogočili brezplačno portretno fotografiranje. Fotografijo bo posnel profesionalni fotograf, mi pa vam jo bomo posredovali na vaš elektronski naslov.

 

Regionalni karierni sejem MojeDelo.com 2017 – Velenje

Sreda, 13. 9. 2017 med 10.00 – 18.00, Center Nova

Vstop in vse spremljevalne dejavnosti so popolnoma brezplačne.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mislinja!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!