Logo MojaObčina.si

Mirna Peč

JUTRI
10°C
-2°C
ČE.
12°C
-4°C
Deli

Sprejem učencev Osnovne šole Toneta Pavčka pri županu

V sredo, 12. junija 2019, se je skupina najuspešnejših učencev in učenk Osnovne šole Toneta Pavčka udeležila prijetnega sprejema pri županu Občine Mirna Peč, Andreju Kastelicu. V svojem nagovoru je učencem čestital za izjemen uspeh in številne prejete dosežke na različnih področjih. Hkrati pa je poudaril, kako pomembno je, da se trudijo, so uspešni in so s svojim delom ter trudom zgled vsem ostalim. 

V šolskem letu 2018/2019 so učenci Osnovne šole Toneta Pavčka prejeli številna priznanja z različnih področij, med njimi srebrno državno priznanje na tekmovanju iz astronomije, srebrno državno priznanje iz Cankarjevega tekmovanja, srebrno priznanje na regijskem tekmovanju iz fizike, srebrno in zlato državno priznanje iz Matemčka, srebrno priznanje na območnem tekmovanju iz geografije, zlato in dve srebrni državni priznanji na tekmovanju Vesela šola, srebrno priznanje na območnem tekmovanju iz zgodovine, zlato in srebrno priznanje na Glasbeni olimpijadi, na tekmovanju Kenguru so bila osvojena zlato državno priznanje z nagrado, srebrno državno priznanje in diamantni Kenguru, srebrno državno priznanje na tekmovanju iz nemščine, srebrno državno priznanje na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava, srebrno in zlato državno priznanje na tekmovanju Logična pošast, srebrno priznanje na Regijskem tekmovanju otroških pevskih zborov in zlato priznanje na državnem tekmovanju iz angleščine. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi