Logo MojaObčina.si

Mirna Peč

JUTRI
24°C
14°C
SOB.
27°C
13°C

Brezplačne jesenske delavnice

V okviru aktivnosti projekta vodilnih destinacij bo Razvojni center Novo mesto v septembru izvedel 3 tematske delavnice za turistične deležnike. K udeležbi ste vabljeni vsi, ki se na dolenjskem kakorkoli ukvarjate s turizmom (gostinstvo, nastanitve, atrakcije, muzeji, šport, kultura, turistične informacije, občinske turistične pisarne ipd.).

10. septembra 2019 ob 16.00 uri se bo v Hiši žive dediščine v Beli cerkvi odvijala delavnica pod naslovom "Kako zastaviti digitalni marketing v turizmu, da bo prinašal rezultate?"

17. septembra 2019 ob 16.00 uri bo v Kulturno kongresnem centru Dolenjske Toplice potekala delavnica "Kako učinkovito uporabljati družbena omrežja, vplivnostni marketing in video vsebine v turizmu?"

Zadnja, v sklopu brezplačnih jesenskih delavnic, se bo odvijala 24. septembra 2019 ob 16.00 uri v Podjetnišekm inkubatorju Podbreznik, na temo "Z novimi prijemi in priložnostmi popeljete vaš turizem do boljših rezultatov".

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi